ההתמחות שלנו


אפיון ויעוץ לאתר האינטרנט

לפני כל בנייה של אתר אינטרנט חדש או שדרוג של אתר קיים אנו מבצעים אפיון מדוייק עם הלקוח, מבינים את הצרכים והמטרות שלשמם מוקם האתר, מנתחים את המתחרים בשוק ומבינים את קהל היעד שישתמש באתר.

זאת במטרה לעצב ולבנות את האתר בצורה אידיאלית כך שישיג את כל המטרות שלשמן הוקם. בין אם המטרה היא להגדיל את מאגר הלקוחות או להגדיל את המכירות אנחנו פה בשבילך על מנת לייעץ, לייעל תהליכים ולהציע פתרונות.

ההתמחות שלנו


עיצוב אתר ייחודי

אנו מקפידים על יצירת עיצוב ייחודי לאתר, ללא שימוש בתבניות עיצוב קיימות. בעקבות האפיון והבנת הצרכים אנו יוצרים עיצוב המותאם לעסק ולמותג שלך, מתאימים את הצבעים והאווירה בהתאם לערכים ולמסרים השיווקיים שהחברה רוצה לשדר דרך האתר שלה.

כל זאת במטרה להשיג בצורה המהירה ביותר את המטרות שהוגדרו בשלב האפיון. חשוב לנו שהאתר יהיה יפה, אבל לא רק. חשוב לנו שהוא יביא תוצאות!

ההתמחות שלנו


בניית אתר איכותי ומקצועי

אנו מקפידים על בניית אתר איכותי מקצועי, קל להתמצאות ונוח לשימוש. אנו מקפידים מאוד על כתיבת קוד נקייה ותקנית, על ביצוע אופטימיזציה לאתר על מנת שייטען מהר, על נראות האתר בצורה תקינה בדפדפנים שונים, במסכים וברזולוציות שונות ומגוונות וכן אנו שמים דגש מיוחד על תקינות הקוד מבחינת אינטגרציה לרשתות חברתיות ולמנועי חיפוש.

רוצים שימצאו אתכם בקלות בגוגל? קוד האתר אמנם “בלתי נראה” למי שאינו מבין בכך, אך יש לו חלק חשוב ומהותי למיקום שלכם בתוצאות החיפוש.

ההתמחות שלנו


גמישות ועצמאות ללקוח

בעיצוב ובניית האתרים שלנו, אנחנו חושבים גם הלקוח הסופי וגם על מנהל האתר. המטרה שלנו היא שלכולם יהיה קל ונוח להשתמש באתר, בין אם זו התמצאות קלה באתר עצמו או ניהול קל ונוח של מערכת הניהול.

כלקוח שלנו תקבל מערכת ניהול קלה ופשוטה לעדכון, אשר תאפשר לך עצמאות מלאה לעדכון התכנים באתר.

ההתמחות שלנו


נגישות האתר לאנשים עם מוגבלויות

בהתאם לחוק החדש שנכנס לתוקף באוקטובר 2015 כל אתר אינטרנט מחוייב בהנגשה לאנשים עם מוגבלויות. אנו מציעים שירות זה מתוך הבנה מעמיקה של החשיבות בהתאמת האתר לשימוש לכל (!) האנשים ללא יוצא מן הכלל.

בעלי אתרים המציעים שירות זה באתר מאפשרים ללקוחותיהם חוויית גלישה נעימה וקלה ובעיקיפין ובמישרין כולם רק מרוויחים מכך.

אנחנו והלקוחות שלנו אוהבים את כולם! (וגוגל אוהב אתרים נגישים…)

ההתמחות שלנו


אינטגרציה, מיתוג ועיצוב לרשתות חברתיות

בכל מה שקשור לרשתות חברתיות, אנחנו שם כדי לעזור לך להזין את המעגל הכל כך חשוב הזה של מערכות המזינות אחת את השניה ויוצרות כוח שיווקי שאין שני לו.

בין אם תרצה לחבר את האתר שלך ולשתף אותו בקלות ברשתות החברתיות או בין אם תרצה למתג את העמוד העסקי שלך, לעצב אותו בצורה מקצועית וליצור שפה עיצובית אחידה בכל הרשתות החברתיות אתה נמצא במקום הנכון.

כי לשפה שיווקית אחידה יש עוצמה ולרשת החברתית יש כוח- וביחד זה בלתי מנוצח.

ההתמחות שלנו


שותפים לדרך

כלקוח שלנו, אנו רואים את הצלחת העסק שלך כחלק בלתי נפרד מההצלחה שלנו. אנו רואים את עצמו כחברים ושותפים שלכם למסע בדרך להצלחה ואנו לצידכם, מלווים אתכם את כל הדרך על מנת להגיע לשם.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.